Калькулятор

Медична страховка для виїзду в Росію і Білорусь

Яка вартість медичної страховки при в'їзді в Росію?

З деяких пір у всіх хто їздить у сусідні країни виникає питання: «скільки коштує медична страховка в Росії?». Медична страховка в Білорусі та Росії для іноземців коштує не малих грошей. Але якщо Ви подбали про свою страховку наперед, то і ціна для Вас відповідно буде набагато меншою. Ціна страхування коливається від 210 грн. за місяць перебування за кордоном до 1500 грн. за рік безперервного знаходження за кордоном. Ви можете розрахувати і дізнатися вартість страховки для виїзду в Росію і Білорусь на нашому калькуляторі.

Доставка та замовлення поліса

Натисніть кнопку «Відправити заявку» після того як заповните поля для зв'язку з вами і розрахуєте ціну страховки в Росію на калькуляторі, після цього ми зв'яжемося з вами для уточнення необхідних даних. Або зателефонуйте нам і дізнайтеся саме те, що цікавить Вас.

Після оформлення договору ми надішлемо на Ваш е-мейл скан-копію страхового поліса. Оригінал страховки Ви отримаєте наступного дня на потрібну для Вас адресу. Доставка безкоштовна по всій території України (при загальній сумі замовлення від 500 грн.). Клієнти у м Луцьк отримують поліс в день замовлення, або самовивіз. Ми працюємо з клієнтами по всій Україні, доставляючи поліси зручними для них службами доставки («Нова Пошта», Доставка кур'єром Укрпошти та ін.).

Де діє страховка?

Ця медична страховка для українців діє в Росії та Білорусі. Для розрахунку ціни страховки для інших країн скористайтеся іншими програмами страхування медичних витрат за кордоном.

На яку суму Ви застраховані?

Страхова сума для цієї страхової програми встановлюється у розмірі 10 000 USD.

Франшиза

Страховка для виїзду в Росію та інші країни виписується з франшизою 100 USD.

Оцініть швидкість надання послуги:

Рейтинг: 5/5 - 215 голосів