Калькулятор

Медичне страхування для виїзду за кордон. Вартість страховки для безвізу

Навіщо купувати страховку подорожуючих для виїзду за кордон?

Бажаєте відвідати країни Шенгену чи поїхати до Польщі? Хочете мандрувати Європою? Щоб здійснити таку подорож Ви мусите убезпечити себе від можливих витрат в країнах, які бажаєте відвідати. Зараз для подорожі у більшість країн Європи достатньо мати біометричний закордонний паспорт та оформити медичну страховку, яка відшкодує витрати у разі потреби. Тобто, образно кажучи, поліс медичного страхування подорожуючих за кордон – це кошти, що лежать на Вашому закордонному рахунку, які знімає медичний заклад при наданні Вам необхідної допомоги, що убезпечує Вас від зайвих витрат. Навіть при в’їзді в Росію потрібно обов’язково купити медичну страховку.

Яка ціна страховки для виїзду за кордон без віз?

Ціна медичної страховки для виїзду за кордон без візи розраховується в залежності від терміну, мети поїздки та потрібної страхової суми. Дізнайтесь яка ціна на поліс медичного страхування безвізу «Балт Асістанс мінімум» в Шенген зоні чи іншій території на онлайн калькуляторі, відправте заявку на оформлення договору, і ми зв’яжемося з вами.

Доставка та замовлення полісу

Розрахуйте вартість страхування медичних витрат за кордоном на калькуляторі та надішліть заявку на оформлення договору, після чого ми зв’яжемося з вами для уточнення необхідних даних. Або подзвоніть нам та дізнайтеся саме те що цікавить Вас.

Після оформлення договору ми надішлемо на Ваш е-мейл скан-копію полісу. Оригінал договору Ви отримуєте наступного дня на потрібну для Вас адресу. Доставка безкоштовна по всій території України у Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Київ, Дніпро, Одесу, Ужгород, Рахів, Тячів, Хуст, Берегове, Чоп, Мукачево та будь-яке інше місто при замовленні від 500 грн. Клієнти у м. Луцьк отримують поліс в день замовлення, або самовивіз. Ми працюємо з клієнтами по всій Україні доставляючи поліси зручними для них службами доставки («Нова Пошта», Доставка кур’єром укрпошти та ін.).

Чи покриває страховка медичні витрати пов'язані з COVID-19?

Так дана програма забезпечує страхування від коронавірусу за кордоном, тобто покриє необхідні медичні витрати при госпіталізації для надання невідкладної медичної допомоги.

Де діє страховка Balt Assistance?

Медична страховка для виїзду за кордон Balt Assistance оформлена в страховій компанії за допомогою Українського Страховика діє в усіх країнах світу і, відповідно, приймається консульствами та посольствами тих країн.

Як діє поліс медичного страхування Балт Асістанс?

Страхування подорожуючих за кордон за програмою польської компанії Balt Assistance це зручна та якісна страховка для нашого Клієнта. Згідно договору Застрахований, при зверненні до медичного закладу, дзвонить в асистуючу компанію Balt Assistance, диктує номер свого полісу та пред’являє його в медичному закладі, в якому надається допомога. Усі інші проблеми та платежі до медичного закладу бере на себе страхова компанія. Тому при отриманні медичної допомоги за кордоном Застрахований не платить ані цента, від того його убезпечує страховка.

Які витрати відшкодовуються?

Страховка для виїзду подорожуючих за кордон відшкодовує усі витрати необхідні для надання Застрахованому невідкладної медичної допомоги, транспортування, супроводу, евакуації/репатріації в програмі Балт Асістанс мінімум, а також адміністративної та юридичної допомоги в програмі Балт Асістанс стандарт.

Страховим випадком при страхуванні для шенгенської візи по Балт Асістанс є виникнення медичних та інших витрат Клієнта, спричинених наданням йому послуг, та допомоги пов’язаних із погіршенням стану здоров'я чи смерті Застрахованого, затримкою чи зникненням його багажу, втратою документів чи ненавмисним порушенням законодавства. Детальніше про відшкодування та обов’язки сторін Ви можете ознайомитися в умовах договору.

Як на довго оформляється медичне страхування для виїзду за кордон?

Страховий поліс Balt Assistance можна купити як на один день, так і на цілий рік. Якщо Ви плануєте разову поїздку за кордон на певну кількість днів, оформіть «безперервне» страхування для безперервного перебування за кордоном протягом цієї ж кількості днів. Згідно законодавства Шенгенської зони до кількості днів перебування додається від 15 днів до терміну дії полісу. Тому, якщо Ви замовили поліс на 15 днів він діятиме 1 місяць з терміном перебування за кордоном до 15 днів включно, що дозволить Вам змінити свою дату виїзду в разі потреби.

Якщо планується здійснення регулярних короткострокових поїздок за кордон, ми пропонуємо оформити «перервне страхування», яке економить Ваш час та кошти. Перервне страхування оформляється на період від 30 днів (з терміном перебування за кордоном від 10 днів) до одного року (з перебуванням за кордоном до 180 днів) та коштує значно дешевше. Зверніть увагу що тривалість однієї поїздки при перервному страхуванні не може перевищувати 21 день.

Що таке франшиза?

Франшиза це сума, яку страхова компанія не виплачує страхувальнику. Тобто, якщо Ви оформляєте страховку з франшизою, то Ви маєте усвідомити, що суму франшизи, в разі настання страхового випадку, заплатите Ви особисто, а все що перевищує суму франшизи платить страхова компанія.

Рекомендуємо оформляти страховку без франшизи.

Якщо бажаєте скористатися більш широкими послугами страхування, купуйте поліс медичного страхування для подорожуючих за кордон

Оцініть швидкість надання послуги:

Рейтинг: 5/5 - 731 голосів