Калькулятор Автоцивілки

Скористайтеся послугами

Автоцивілка. Обов’язкове страхування цивільної відповідальності автовласників

Як купити автоцивілку онлайн дешевше?

Купити страховку з доставкою дуже просто:

 1. Розрахуйте вартість автоцивілки для вашого автомобіля на калькуляторі
 2. Заповніть поля для зв'язку з вами
 3. Натисніть кнопку «Купити»
 4. Перевірте свій email та надішліть дані для оформлення страховки
 5. Оплатіть онлайн та отримайте поліс на ваш email

Після отримання вашої заявки ми зв'яжемося з вами і швидко оформимо електронний поліс.

Купити поліс автоцивілки через інтернет стало ще простіше!

Оформлення полісу вдома

Після надсилання всіх необхідних даних Ви отримуєте на свій email інформацію по оплаті договору. Після оплати, на вашу електронну скриньку надходить електронний поліс.

Все дуже легко! Розрахуйте вартість автоцивілки на калькуляторі та купіть поліс онлайн, надіславши заявку на оформлення договору, після чого ми зв’яжемося з вами для уточнення необхідних даних. Обов'язково перевірте свій email і дайте нам відповідь, вказавши свої дані для оформлення страховки.

Що таке автоцивілка?

Договір страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів, або ж ОСЦПВ - це обов’язковий вид страхування котрий регулюється законом України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» допомагає Вам уникнути фінансових витрат пов’язаних з виплатою відшкодування постраждалій стороні.

Для чого потрібен поліс автоцивілки?

При керуванні будь-яким транспортним засобом завжди існує ризик виникнення непередбачуваної ситуації при якій можливе пошкодження іншого транспортного засобу чи стороннього майна, або ж наїзд (завдання травм) на пішохода. Страхова компанія від українського страховика відшкодовує завдані збитки постраждалій стороні та позбавляє Вас від усіх фінансових клопотів щодо можливої прикрої ситуації. Не чекайте купуйте автоцивілку онлайн!

Чому Ви страхуєтеся саме у нас?

 • Ми працюємо з надійними страховими компаніями, які знаходяться на страховому ринку з 90-х років минулого століття
 • Всі страхові компанії мають необхідні ліцензії для здійснення страхування відповідальності власників транспортних засобів
 • Асистуючі компанії забезпечують цілодобову підтримку наших клієнтів
 • При ДТП щодо оформлення всіх документів можна проконсультауватися на гарячій цілодобовій лінії
 • Ви моментально отримаєте електронний поліс на ваш e-mail, а також можете замовити доставку роздрукованого варіанту полісу

На яку суму Ви застраховані?

За договором страхування цивільної відповідальності власників автотранспортних засобів, згідно законодавства, ми гарантовано виплачуємо страхове відшкодування за шкоду, що заподіяна:

 • майну інших осіб у розмірі 130 000 гривень по кожному пошкодженому об’єкту
 • здоров’ю та життю осіб в межах 260 тис. гривень на кожного постраждалого

Також доступне збільшення ліміту відповідальності за шкоду завдану майну інших осіб при оформленні додаткового договору Добровільна Автоцивілка. При бажанні збільшити ліміт відповідальності просто оберіть потрібну суму в калькуляторі. Додаткова страхова сума - це страхова сума, що додається до обов'язкової страхової суми, при пошкодженні, яке перевищує суму стандартного покриття. Для прикладу, обираючи суму +400 тис. грн. Ви маєте загальну суму 790 000 грн. страхового покриття, з яких обов'язкова страхова сума у розмірі 390 тис. грн. по страховому полісу «Автоцивілка» та додаткова страхова сума в розмірі 400 тис. грн. по страхуванню «Автоцивілка добровільна».

На кого оформляється поліс автоцивілки?

Поліс Автоцивілка оформляється на власника транспортного засобу та покриває відповідальність будь-якого водія цього транспортного засобу який керує даним ТЗ на законних підставах.

На який термін можна оформити автоцивілку?

Договір ОСЦПВ укладається на термін від 6 міс. до 1-го року, та від 15 діб для автомобілів з іноземною, або тимчасовою реєстрацією.

Автоцивілка на 1 місяць чи інші короткі терміни оформляється за вашим бажанням, для цього повідомте про це будь ласка в листі, або зателефонуйте нам

Яка ціна автоцивілки?

Вартість автоцивілки залежить від типу транспортного засобу, території та сфери його використання, водійського стажу водія (водіїв) та строку дії договору. Скільки коштує автоцивілка можна дізнатися використавши калькулятор.

Чи надаються знижки при оформленні договору страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів?

Пенсіонери, учасники війни, інваліди 2-ї групи та чорнобильці 1-ї та 2-ї категорії отримують 50% знижку при особистому керуванні одним ТЗ об'ємом двигуна до 2500 куб. см., про що страхувальник повідомляє в заяві. Зазвичай вартість такого полісу страховими компаніями розраховується від повної вартості звичайного паперового поліса і з обов'язковим застосуванням франшизи 2600 грн. При чому тоді інші знижки не діють.

Які документи потрібні для оформлення договору?

Для оформлення автоцивілки онлайн потрібно надіслати скан-копію тех. паспорта автомобіля на який оформляється договір, скан-копію посвідчення водія та ідентифікаційний номер.

Або вислати на наш емейл марку, модель, номерний знак, номер кузова, рік випуску, дату реєстрації автомобіля (в деяких випадках вантажопідйомність); ким видано тех. паспорт; ім'я, прізвище та адресу власника авто; серію, номер, дату видачі та ким видано посвідчення водія; ідентифікаційний код.

А що ж робити зі збитками завданими Вашому автомобілю?

Хто відшкодує збитки Вашому автомобілю у випадку коли винні Ви? Це ж не малі витрати. Саме для таких випадків є програма страхування Міні КАСКО

Оцініть швидкість надання послуги:

Рейтинг: 5/5 - 471 голосів