Калькулятор CMR

CMR страхування відповідальності перевізника вантажів та експедитора

Яка ціна CMR страхування?

Вартість ЦМР страхування залежить від виду вантажу, території дії договору, франшизи, порядку сплати страхової премії та розміру страхової суми, а також від інших факторів, котрі мають вплив на ступінь ризику. Дізнатися орієнтовну вартість CMR страховки Ви можете за допомогою онлайн калькулятора.

Дізнайтеся ціну страховки саме для вас

Наприклад, якщо ви перевозите вантажі вартістю в основному до 50 тис. у.о., достатня страхова сума для вас буде 50 000 / 100 000 (50 тисяч у.о. по одному страховому випадку та 100 тисяч у.о. по договору вцілому). Це означає що до 50 000 у.о. буде відшкодовано в разі одного конкретного страхового випадку, але в межах отриманого збитку. А сума 100 000 у.о. це загальна сума по договору страхування вцілому на весь період його дії.

Навіщо страхуватися?

Ви перевізник та надаєте послуги з перевезення вантажів? Ви розумієте ризик своєї відповідальності за вантаж? Страхова компанія саме для Вас пропонує страховку відповідальності перевізника вантажів. Завжди є ризик пошкодження чи порушення строків доставки вантажу, кожного разу Ви ризикуєте завдати шкоду іншим особам вантажем, який перевозиться. Вам потрібно лише застрахувати відповідальність перевізника вантажів і Ви уникаєте усіх витрат пов’язаних з ризиками при перевезенні вантажу.

Який CMR захист Ви отримаєте?

Страхування CMR покриває ризики при виникненні відповідальності страхувальника:

 1. Перед власником вантажу за збитки при:
  • пошкодженні, знищенні, недостачі або втраті вантажу;
  • порушенні строку доставки вантажу (несвоєчасна доставка вантажу встановлена умовами FIATA-FBL, КДПВ, Статутом автотранспорту України, або іншими виданнями);
  • відшкодуванні замовнику плати за перевезення, мита, податків та інших зборів і витрат по виконанню митних процедур в разі пошкодження, знищення, недостачі (відповідно до умов міжнар. конвенцій, договору і законодавства країни котра регулює перевезення) або втрати вантажу;
 2. Перед іншими особами за збитки які завдані вантажем, що перевозиться майну, здоров’ю та життю третіх осіб.
 3. Перед митними органами, яка виникла при порушенні митного законодавства, що пов’язана з:
  • конфіскацією вантажу певними відомствами, які мають право на її проведення у відповідності з законодавством країни де здійснилася конфіскація;
  • оплатою штрафів, що наклалися митними органами при порушенні правил країни, на території якої трапилося таке порушення та митного законодавства (за умови виконання застрахованою особою усіх вимог та умов договору перевезення, процедури митного оформлення та інструкції доставки вантажу);
  • сплатою митних податків, зборів, платежів та відсотків за прострочення, які накладаються на застраховану або третю особу, котра гарантує митниці здійснення даних митних платежів при експедируванні (перевезенні) вантажу у відповідності до умов нормативних документів країни (на території якої порушилася митна процедура) та міжнародних конвенцій.

Предметом страхування по договору «Добровільного страхування відповідальності перевізника вантажів і експедитора» є майнові інтереси страхувальника, які пов’язані з договірним обов’язком страхувальника відшкодувати збитки пов’язані зі:

 • шкодою, що може бути завдана вантажу при перевезенні транспортом страхувальника;
 • шкодою, завданою вантажем, котрий перевозиться, здоров’ю (життю) та майну інших осіб;
 • порушенням митних процедур, які встановлені законодавством країни, яка регулює експедицію (перевезення) вантажів, або міжнародними конвенціями, та інших нормативних актів, які є зазначені в Договорі страхування.

Страхова компанія відшкодовує витрати, які відносяться до страхового випадку:

 • на перенаправлення вантажу на правильну адресу;
 • для зменшення розміру і запобігання збитку (узгоджуються із страховою компанією);
 • щодо розслідування обставин за яких настав страховий випадок.

На який термін і яку страхову суму оформляється CMR-страхування?

Страховий договір укладається на термін тривалістю від двох до 12-ти місяців, або на одне перевезення (до 15 днів), з розміром страхової суми (виплати), яка обирається страхувальником та коливається від 10 тис. у.о. до 400 тис. у.о.

Ви уклали договір та застрахували відповідальність перевізника (CMR) на суму до 400 000 EUR, і наша компанія гарантує уникнення проблем та непотрібних Вам клопотів, щодо прикрої ситуації, яка може виникнути.

На які ТЗ можна оформити CMR страхування?

Забезпечений транспортний засіб згідно Договору ЦМР – це транспортний засіб, напівпричіп, причіп (зазначений в цьому договорі), за допомогою якого страхувальник здійснює перевезення вантажу, що прийнятий згідно договору транспортного перевезення.

Доставка та замовлення договору CMR

Розрахуйте вартість на калькуляторі ЦМР страхування та надішліть заявку на оформлення договору, після чого ми зв’яжемося з вами для уточнення необхідних даних. Або подзвоніть нам та дізнайтеся саме те що Вам потрібно.

Після оформлення договору ми надішлемо на Ваш емейл скан-копію рахунку для оплати договору. Після підтвердження оплати рахунку на Ваш e-mail ми висилаємо скан-копію договору і підтвердження про страхування (Confirmation on acceptance for insurance), а також оригінали документів направляються на потрібну Вам адресу. Доставка безкоштовна службою УкрПошта рекомендованим листом, доставка службою Нова Пошта безкоштовна при замовленні договору вартістю від 4500 грн.

Ми працюємо з перевізниками по всій Україні.

Ви бажаєте застрахувати свій вантаж на час перевезення?

Саме для Вас ми розробили програму добровільного страхування вантажів. Розрахуйте вартість страховки на калькуляторі та замовте договір онлайн.

Оцініть швидкість надання послуги:

Рейтинг: 5/5 - 560 голосів