Калькулятор

Документи

Доступне КАСКО. Страхування Вашого авто

Що таке «Міні КАСКО»?

Сталася ДТП з Вашої вини? Хто відшкодує збитки які отримало Ваше авто? Доступне КАСКО – це недороге страхування, програма добровільного страхування Вашого автомобіля від пошкоджень отриманих в результаті ДТП з Вашої вини. Міні КАСКО є додатковим страхуванням при оформленні обов’язкової страховки Автоцивілка і убезпечує Вас від витрат в разі страхового випадку.

Від чого Ви застраховані?

Ваш автомобіль застраховано від пошкодження або знищення, а також пошкодження скла, лакофарбового покриття під час руху автомобіля внаслідок «Дорожньо-транспортної пригоди» за наявністю двох або більше учасників, і виключно з одноосібної вини водія застрахованого авто, що експлуатує його на законних підставах.

Яку виплату Ви отримаєте по Міні КАСКО при аварії?

Ви отримаєте потрібну для ремонту суму. Максимальний розмір страхового відшкодування не може перевищувати розміру обраної страхової суми. При здійсненні страхового відшкодування принцип пропорційності відношення страхової суми до вартості автомобіля не застосовується. Виплата страхового відшкодування здійснюється з урахуванням фізичного зносу та за мінусом франшизи, яка складає 1 000 грн.

Який строк і територія дії Договору?

Договір «Доступне КАСКО» укладається на один рік, починає діяти з 00 год. 00 хв. дати, наступної за датою надходження страхового платежу на поточний рахунок або в касу Страховика в повному розмірі. Територія дії Договору – Україна.

Які є варіанти оплати договору «Доступне КАСКО»?

Страховий платіж за даною програмою сплачується одноразово при укладанні Договору страхування.

Які автомобілі можна застрахувати по «Міні КАСКО»?

На страхування приймаються транспортні засоби (ТЗ) віком до 15 років за виключенням автобусів з кількістю місць для сидіння більше 20 та вантажних автомобілів вантажопідйомністю понад дві тони.

На страхування не приймаються:

  • ТЗ, які знаходяться в експлуатації більше 15 років;
  • ТЗ, які тимчасово ввезені на митну територію України (відсутня реєстрація у відповідних державних органах);
  • ТЗ, одержаний Страхувальником в оренду, лізинг, в заставу, прокат;
  • ТЗ, які використовуються в якості таксі;
  • ТЗ, які знаходяться в технічно несправному стані, мають значні механічні пошкодження кузова та лакофарбового покриття, в тому числі і корозійні;
  • додаткове обладнання, встановлене на ТЗ.

Страхувальниками за програмою «Міні КАСКО» є власники транспортних засобів або особи, які керують транспортними засобами на законних підставах.

Обов’язковою умовою укладання цього Договору є наявність у Страхувальника укладеного Договору обов’язкового страхування цивільно – правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (Автоцивілка). Стаж водія ТЗ не може бути менше 1 (одного) року.

За цією Програмою Договір страхування укладається за заявою Страхувальника з обов’язковим оглядом та фотографуванням автомобіля. Результати огляду фіксуються у договорі страхування.

Програма добровільного страхування «Доступне КАСКО» розроблена страховою компанією у відповідності до Закону України «Про страхування» та з урахуванням Правил добровільного страхування наземного транспорту (крім залізничного) від 23.10.2006р.

Доставка та замовлення полісу

Розрахуйте вартість мінікаско на калькуляторі та надішліть заявку на оформлення договору, після чого ми зв’яжемося з вами для уточнення необхідних даних. Або подзвоніть нам та дізнайтеся саме те що цікавить Вас.

Після оформлення договору ми надішлемо на Ваш е-мейл скан-копію полісу. Оригінал договору Ви отримуєте після сплати наступного дня на потрібну для Вас адресу. Доставка безкоштовна при загальній вартості замовлення від 1500 грн. Клієнти у м. Луцьк отримують поліс в день замовлення, або самовивіз. Ми працюємо з клієнтами по всій Україні доставляючи поліси зручними для них службами доставки («Нова Пошта», Доставка кур’єром укрпошти та ін.).

Вам потрібен кращий захист Вашого автомобіля?

Ознайомтеся з програмою страхування автомобіля «Повне КАСКО», «КАСКО за півціни», або «Часткове КАСКО»

Оцініть швидкість надання послуги:

Рейтинг: 5/5 - 224 голосів