Калькулятор КАСКО

Без врахування зносу на автомобілі до 5 років

Територія дії Україна, Європа та країни СНД

Виплата без довідки ДАІ до 1% від страхової суми

Франшиза 10 % по ризику Викрадення

Документи

Часткове КАСКО. Договір добровільного страхування авто

Скільки коштує Часткове КАСКО?

Ціна страховки часткове КАСКО на Ваш автомобіль залежить від ризиків які Ви захочете застрахувати. Використайте калькулятор і визначте вартість страховки для вашого авто.

Що Ви отримаєте?

Оформивши страховий договір в Ютіко Ви отримуєте:

 • Виплату страхового відшкодування без обмежень відносно правил дорожнього руху
 • Безкоштовне евакуювання ТЗ з місця дорожньо-транспортної пригоди
 • Повну виплату відшкодування збитків без довідки ДАІ (при пошкодженні лакофарбового покриття і деталей зі скла)
 • При Вашому бажанні і для Вашої зручності суму страхового платежу можна поділити на частини
 • Знижку за безаварійне та пакетне страхування
 • Безкоштовне цілодобове інформаційне консультування

Для Українського Страховика важливі Ваші побажання, ми йдемо назустріч клієнту, ми даємо Вам можливість вибрати страхову компанію та необхідні умови страхування, котрі Ви вважаєте доцільними. Саме для Вашої зручності ми надаємо послугу страхування автомобіля за програмою «Часткове КАСКО». Адже Ви впевнені в собі та не звикли викидати гроші на вітер, Ви вмієте рахувати та краще знаєте що необхідно саме для Вас. Часткове КАСКО вберігає Ваш транспорт від вибраних ризиків, та гарантує повне відшкодування за обраними страховими випадками. У разі настання прикрого страхового випадку ми відшкодовуємо повну вартість ремонту транспортного засобу.

Який транспорт підходить для страхування по КАСКО?

На страхування за програмою «Часткове КАСКО» приймаються вантажні та легкові авто, вантажні та пасажирські буси, причепи, мотоцикли, автобуси, с/г техніка, та інше додаткове обладнання.

На який термін Ви можете застрахувати авто?

Строк страхування автотранспорту за даною програмою можливий на будь-який термін хоч на місяць, а хочете і на півроку, але в межах від 15 діб до 1-го року.

Які ризики Ви можете обрати для страхування «Автокаско часткове»?

Поліс добровільного страхування автотранспорту «Часткове КАСКО» передбачає гарантовану виплату страхового відшкодування за обраними страховими випадками. Страхові ризики автокаско обирають за принципом:

 • «ДТП»
 • «ДТП» та «ПДТО»
 • «ДТП» та «Стихія»
 • «ДТП» та «Викрадення»
 • «ДТП», «ПДТО» та «Стихія»
 • «ДТП», «Викрадення» та «Стихія»
 • «ДТП», «Викрадення» та «ПДТО»

Дорожньо-транспортна пригода (ДТП) – пошкодження (знищення) застрахованого автотранспорту, окремих частин ТЗ чи додаткового обладнання, а також ушкодження скляних деталей, лакофарбового покриття внаслідок зіткнення з іншими рухомими та нерухомими об’єктами, наїзду чи зіткненням (перекиданням) із забезпеченим ТЗ іншого об’єкту. Також цей ризик гарантує відшкодування при пошкодженні скла, скляних деталей кузова при викиданні каміння з-під колеса зустрічного ТЗ.

Викрадення – неправомірне заволодіння забезпеченим ТЗ при грабежі чи нападі на власника.

Протиправні дії третіх осіб (ПДТО) – пошкодження (знищення) ТЗ, його окремих частин та додаткового обладнання, пошкодження фарбового покриття, чи скляних деталей кузова внаслідок протиправних (незаконних) дій інших осіб (викрадення деталей ТЗ).

Стихія – пошкодження чи знищення транспорту, окремих частин, фарбового покриття, скляних деталей та додаткового обладнання при потраплянні застрахованого ТЗ під дію природних явищ (град, зливу, шторм, сильний снігопад, бурю, удар блискавки, ураган, сходження лавини, зсуву та осідання грунту, землетрусу, повіні, смерчу, та ін.), падіння інших предметів, напад (зіткнення) тварин, займання чи вибух ТЗ внаслідок внутрішньої чи зовнішньої пожежі.

Ви бажаєте кращого захисту свого авто?

Ознайомтеся з програмою страхування «Повне КАСКО» або «КАСКО за півціни»

Бажаєте зекономити ще більше?

Саме на Вас чекає програма страхування «Міні КАСКО»

Оцініть швидкість надання послуги:

Рейтинг: 5/5 - 194 голосів