Калькулятор

Assistance – страхування медичних витрат при виїзді за кордон

Що таке страхування при виїзді за кордон?

Подаєте документи на оформлення візи для поїздки в Польщу чи Шенген візи? Зібралися на відпочинок в Європу? Хочете подорожувати за кордоном? Для оформлення візи Вам потрібно придбати поліс медичного страхування туристів при виїзді за кордон. Але, в основному, страховий поліс туриста не дешевий та крім грошей на подорож Вам необхідно виділити значну частину коштів на придбання страховки. Та Ви впевнені в собі і не їдете за кордон хворіти, і не маєте бажання витрачати велику суму коштів на страховку для шенгена. Саме тому Український Страховик пропонує оформити поліс медичного страхування туристів Assistance, що зекономить Ваші кошти при оформленні візи та гарантує відшкодування витрат, пов’язаних з наданням медичних послуг за кордоном.

Скільки коштує страховий поліс туриста?

Вартість страховки залежить від часу Вашого перебування за кордоном та від страхової суми, яка Вам потрібна. Детальніше ознайомитися з тарифами та розрахувати ціну страховки при виїзді за кордон Ви маєте можливість на нашому онлайн-калькуляторі.

Чому така низька вартість страховки?

Дешеве медичне страхування туристів за кордоном по цій програмі забезпечується унікальними умовами. Згідно умов програми медичного страхування туристів Assistance, Застрахований, знаходячись в будь-якій країні світу, самостійно сплачує надані йому медичні послуги, та при поверненні в Україну отримує відшкодування витрат за винятком франшизи вказаної в його страховці.

Які витрати компенсує страховий поліс туриста?

Страховим випадком, згідно медичного страхування за кордоном Assistance, вважається виникнення таких витрат Застрахованої особи, що були спричинені наданням їй послуг і допомоги при:

  • погіршенні здоров’я внаслідок раптового захворювання або загострення хронічного, чи нещасного випадку
  • постійній втраті працездатності
  • отриманні травм чи тілесних ушкоджень
  • смерті внаслідок раптового захворювання чи загострення хронічного, або нещасного випадку

Застрахованому по Асістанс відшкодовуються витрати на:

  • медичну допомогу (включаючи стоматологічну допомогу при гострому захворюванні та оплату ліків)
  • медичну евакуацію чи репатріацію (на суму до 5 000 євро)
  • медичний супровід (до 10 днів та вартістю не більше визначеної страхової суми)
  • медичне транспортування в межах страхової суми та в розмірі прямого збитку
  • репатріацію у зв’язку зі смертю (в межах 5 000 EUR)

На який термін можна оформити страховку?

Страховий поліс діє протягом визначеного терміну та укладається на строк від 1-го дня до 1-го року. Плануєте регулярно їздити за кордон у справах чи часто подорожувати? Український Страховик пропонує спеціальну послугу "перервного страхування", що дозволить Вам зекономити час та гроші.

Бажаєте кращого захисту? Ознайомтеся із програмами медичного страхування туристів за кордоном Balt Assistance Standart та Balt Assistance minimum.

Оцініть швидкість надання послуги:

Рейтинг: 5/5 - 180 голосів