Калькулятор

Добровільне страхування від нещасних випадків

Яка подія в житті може бути більш несподіваною та неприємною? Що може принести незаплановані витрати та проблеми? Нещасний випадок не попередить про себе та увірветься в Ваше життя несподівано.

Український Страховик завжди піклується про Вас та подбає про витрати в цей скрутний час. Добровільне страхування від нещасних випадків в Україні в страхових компаніях від Українського Страховика позбавить Вас від непотрібних проблем. Розрахуйте вартість та замовте поліс страхування від нещасних випадків онлайн на нашому сайті.

Для чого оформляється страховка від нещасного випадку?

Страхування вимагається від спортсменів, та учасників різного виду спортивних змагань. Під час проведення змагань у школах, або між спортивними клубами страхування дітей від нещасних випадків та дорослих спортсменів є обов’язковою передумовою участі команди в змаганнях. Це страхування буде корисне також для туристів та туристичних фірм. Страхування туристів від нещасних випадків в основному дешевше за рахунок того, що поїздки туристів відбуваються групами, а на групи діє відповідна знижка.

Скільки коштує страховка?

Страховий платіж залежить від суми на яку Ви бажаєте застрахуватися та від групи ризику, і розраховується згідно калькулятора страхування від нещасних випадків.

Що таке нещасний випадок?

Нещасний випадок це раптова, короткочасна, не передбачувана, незалежна від волі (Застрахованої особи, Страхувальника, Вигодонабувача) та викликана зовнішнім впливом подія, включаючи протиправні дії третіх осіб, що призвела до травматичного пошкодження тканин організму Застрахованого з порушенням їх цілісності та функціональності, деформації та порушення опорно-рухового апарату, каліцтва або іншого розладу здоров’я Страхувальника, його загибелі. За цими Правилами страхування нещасним випадком вважається також випадкове потрапляння в дихальні шляхи стороннього тіла, утоплення, опік, укус тварини та отруйних комах, обмороження, враження електричним струмом та блискавкою, випадкове отруєння отруйними речовинами, дорожньо-транспортна пригода.

Хвороби та їх наслідки, а також поступовий вплив зазначених вище факторів не вважаються нещасним випадком.

Коли виплачується і яку суму відшкодування можливо отримати?

Страхове відшкодування гарантовано виплачується Застрахованій особі у разі нещасного випадку, до якого відносять:

  • Травму;
  • Тимчасову та постійну непрацездатність;
  • Інвалідність I, II, III груп;
  • Смерть.

Виплата проводиться на підставі довідки з лікувального закладу згідно таблиці виплат.

Групи ризику для страхування вибираються з таблиці розподілу фахових професій по групам ризику.

Страхова виплата залежить від суми, на яку застрахувався Страхувальник та від травми яку він отримав, що розраховується згідно таблиці виплат.

На який термін є можливість оформити страхування від нещасних випадків?

Строк страхування складає від 1-ї доби до 1-го року.

Бажаєте кращого захисту?

Для своїх клієнтів, які подорожують, ми рекомендуємо оформити страхування медичних витрат подорожуючих по Україні, що дає більш повноцінний захист туристів.

Оцініть швидкість надання послуги:

Рейтинг: 5/5 - 207 голосів