Калькулятор

Страхування медичних витрат туристів, які подорожують по території України

Що таке страхування подорожуючих по Україні?

Незалежно від того мандруєте особисто Ви, чи відправляєте в подорож туристів як турагент чи туроператор рекомендуємо звернути увагу на страхування медичних витрат подорожуючих по території України. Застрахувати можна не тільки туриста, у звичайному розумінні цього слова, а також і лижника, чи сноубордиста зимою, оформивши гірськолижну страховку, або застрахувати велосипедиста влітку. Ця страховка забезпечує відшкодування усіх можливих непередбачених витрат, які може понести Застрахований в результаті нещасного випадку, раптової хвороби чи іншої прикрої ситуації, що може трапитися в подорожі. Медична чи гірськолижна страховка від страхових партнерів Українського Страховика є комплексною та включає в себе страхування від нещасного випадку та інших витрат котрі можуть виникнути в результаті страхового випадку, з якими можна ознайомитися нижче.

Чи обов’язкове страхування туризму?

Медичне страхування туристів подорожуючих в Україні є добровільним. Але від туристичних компаній чи турагентств законодавство вимагає застрахувати туристичні групи в обов’язковому порядку. Тобто, якщо мандрівник не має страховки, то за нього її має оформити компанія, яка відправляє цього туриста в подорож. Застрахувати медичні чи інші витрати Ви можете використавши онлайн калькулятор.

Від чого захищає страхування туристів в Україні?

Добровільне страхування медичних витрат осіб, що подорожують по Україні забезпечить відшкодування усіх витрат при:

 • погіршенні стану здоров’я Застрахованого внаслідок нещасного випадку, раптового захворювання або загострення хронічного захворювання, що становить загрозу життю;
 • смерті Застрахованого внаслідок раптового захворювання, нещасного випадку або загострення хронічного захворювання;
 • затримці або зникненні багажу Страхувальника;
 • втраті або крадіжці документів Застрахованого;
 • порушенні кримінальної справи проти Застрахованого внаслідок злочину або правопорушення, вчиненого з необережності;
 • порушенні прав Страхувальника.

На яку суму оформляється туристична страховка?

3000 грн. – це мінімальна страхова сума, що встановлюється із розрахунку:

 • 2000 гривень – відшкодування медичних та інших витрат, що нерозривно пов’язані із настанням страхового випадку
 • 1000 гривень – відшкодування від нещасного випадку.

Чи можливо зменшити, або збільшити страхову суму?

Страхова сума збільшується за бажанням клієнта. Для здешевлення страхування мандрівників ознайомтеся зі страхуванням туристів від нещасних випадків.

Які витрати відшкодує страхування подорожуючих по Україні?

Послуги, надання яких відшкодовується:

Програма А

 • Медичне транспортування Застрахованої особи в разі необхідності до найближчої лікарні, або до медичного пункту, що відповідає медичним умовам, спеціальним медичним транспортом, крім таксі та транспорту готелю (крім умов передбачених договорами Страховика з перевізниками).
 • Медична допомога надана Застрахованому, що включає:
  • надання невідкладної медичної допомоги Застрахованій особі;
  • надання стаціонарної допомоги в медичних закладах (вартість невідкладного медикаментозного лікування, вартість діагностичних та лікувальних процедур призначених лікарем в необхідному об’ємі для допомоги Застрахованій особі, оперативне втручання, вартість перебування в лікарняних палатах, в тому числі і реанімаційних), у зв’язку з гострою необхідністю, що викликана погіршенням стану здоров’я Застрахованого в результаті нещасного випадку, раптового захворювання або загострення хронічного захворювання, що становить загрозу життю Застрахованої особи;
  • надання амбулаторної допомоги в медичному закладі або дипломованим лікарем (вартість консультацій, лікарняні послуги), у зв’язку з гострою необхідністю, що викликана погіршенням стану здоров’я Застрахованого в результаті нещасного випадку або раптового захворювання;
  • оплату ліків, придбаних за рецептом лікаря, що здійснюється на підставі пред’явленого рахунку, необхідних для надання невідкладної медичної допомоги;
  Надання цих послуг відшкодовується в розмірі прямого збитку в межах страхової суми.
 • Надання невідкладної стоматологічної допомоги внаслідок гострого захворювання. Відшкодовується в розмірі прямого збитку в межах страхової суми, але не більше ніж 100 гривень.
  Витрати на надання вищезазначеної медичної допомоги відшкодовуються Страховиком лише в тому випадку, коли стан здоров’я Застрахованої особи не дозволяє відкласти надання такої медичної допомоги до моменту, коли Застрахована особа повернеться до місця постійного проживання.
 • Медична евакуація/репатріація. Повернення Застрахованого до місця постійного проживання, у випадку погіршення здоров’я внаслідок нещасного випадку, раптового захворювання або загострення хронічного захворювання, що вимагає подальшого лікування або оперативного втручання, що не може бути відкладене та за погодженням лікаря, що лікує Застраховану особу, якщо Страховик вважає медичну репатріацію доцільною. У випадку, якщо представники Страховика (Асистуючої компанії) та при погодженні місцевого лікаря, що лікує Застраховану особу, вирішать доцільною медичну евакуацію Застрахованої особи, а вона відмовиться від здійснення евакуації, то Страховик не відповідає за будь-які медичні витрати Страхувальника, що виникли після дати оголошення Страховиком висновку щодо необхідності медичної евакуації. У кожному конкретному випадку рішення про вибір засобу транспортування приймається спільно лікарем Страховика (представником Асистуючої компанії) та місцевим лікарем, що лікує Застраховану особу.
 • Евакуація дітей, що подорожують разом із Застрахованою особою. Транспортування до місця постійного проживання дітей віком до 13 років, що подорожують разом із Застрахованою особою, у випадку, якщо Застрахована особа померла або госпіталізована через раптове захворювання, загострення хронічного захворювання або нещасний випадок і діти залишились без нагляду. Страховик залишає за собою право скористатись невикористаним квитком Страхувальника та дітей.
  Надання цих послуг відшкодовується в розмірі прямого збитку в межах страхової суми.
 • Адміністративна допомога - цілодобова передача термінових повідомлень, пов’язаних із страховим випадком родичам Застрахованої особи або її роботодавцю. Відшкодовується в розмірі прямого збитку в межах страхової суми, але не більше ніж 100 гривень.

Програма В

 • Відшкодовуються витрати на послуги та допомогу, зазначені в Програмі А.
 • Медичний супровід Страхувальника. подорож, утримання і ночівля однієї особи із медичного персоналу, що супроводжує Застраховану особу, якщо Застрахована особа внаслідок погіршення стану здоров’я в зв’язку з нещасним випадком, раптовим захворюванням або загостренням хронічного захворювання, що становить загрозу життю, не може самостійно повернутися для подальшого лікування до місця проживання і супровід рекомендовано лікарем, що лікує Застраховану особу. Відшкодовується в розмірі прямого збитку в межах страхової суми, але не більше ніж 250 гривень за добу протягом не більше п’яти діб
 • Репатріація у випадку смерті. Організація транспортування та транспортування тіла Застрахованої особи до місця постійного проживання. Вид транспорту визначається Страховиком, при цьому Страховик не несе відповідальності за витрати по похованню Застрахованого. Відшкодовується в розмірі прямого збитку в межах страхової суми.

Програма С

 • Відшкодовуються витрати на послуги та допомогу, зазначені в Програмі В.
 • Юридична допомога. Організація надання послуг адвоката та правового захисту під час проваджень в справах щодо Страхувальника, порушених внаслідок злочину або правопорушення вчинених Застрахованою особою з необережності (крім податкового, та трудового законодавства), при цьому послуги адвоката сплачуються Застрахованою особою самостійно. Відшкодовується також надання допомоги щодо порушення судової справи по захисту прав Застрахованої особи. Відшкодування в розмірі прямого збитку в межах страхової суми, але не більше ніж 1000 гривень.
 • Адміністративна допомога. Пошук, доставка втраченого багажу Застрахованого, зареєстрованого при перевезенні повітряним транспортом. Організація зв’язку зі службами, що офіційно займаються заміною офіційних документів, або зі службами, що видають дозволи на відповідну заміну документів у випадку їх викрадення або втрати Застрахованою особою, відшкодування витрат на оформлення викрадених або втрачених документів Застрахованої особи. Відшкодовується в розмірі прямого збитку в межах страхової суми.

Оцініть швидкість надання послуги:

Рейтинг: 5/5 - 238 голосів